Witamy w Tyskiej Manufakturze Tortów!

Tyska Manufaktura Tortów to niewielka pracownia, w której w niemal "domowym" zaciszu powstają słodkie dzieła sztuki - torty artystyczne.

Naszą ogromną pasją jest pieczenie tortów i ciast, które dzięki odrobinie talentu artystycznego i dużej dawce kreatywności oraz pracowitości ubieramy w niezwykłe kreacje. Jesteśmy amatorami wypieków domowych - najwyższej jakości, dlatego też takie ciasta serwujemy naszym klientom. Nie bazujemy na żadnych półproduktach i gotowych mieszankach cukierniczych, wszystko co robimy, robimy od podstaw - budyń nie z torebki, lecz jak za dawnych czasów z mleka, mąki i świeżych jaj. Do mas używamy wyłącznie prawdziwej śmietany i masła oraz świeżych jaj i całej masy owoców, a także najlepszej jakości czekolady i kakao. W naszych pysznych wypiekach nie znajdziecie żadnych polepszaczy, stabilizatorów, konserwantów i sztucznych aromatów.

Nasze torty to nie tylko pyszny domowy smak, to również niepowtarzalny wygląd. Wszystkie ozdoby i figurki wykonujemy sami, wyłącznie na indywidualne zamówienie i według życzeń klientów, dlatego są to wyroby spersonalizowane i wyjątkowe :)